Jestem dzieckiem prowincjonalnego i katolickiego świata.
I – wbrew ułudzie Zachodu – bardzo mi z tym dobrze
Tag: książki
Niedokończona recenzja z niedoczytanej książki (Orhan Pamuk, „Śnieg”, tłum. A. Polał, Kraków 2006) II
Perełki błyszczące w śniegu
Niedokończona recenzja z niedoczytanej książki (Orhan Pamuk, „Śnieg”, tłum. A. Polał, Kraków 2006) I
poczesne miejsce w inuickich antologiach literatury światowej
Notatki z końca grudnia ubiegłego roku, część 2
Srebrenica przypomina mi o lesie w Krępcu
Alojz Ihan, „Salsa”, tłum. A. Będkowska-Kopczyk, M. Kopczyk, Legnica 2003
czytam przez sen
Autor bloga doznaje wstrząsu w dziale dziecięcym pewnej księgarni
Pokoloruj dziecko czołg
Ćwiartowanie września I
Wieczór owija szyję boa
