Dziennik. Wschód

 

Pierwsze obrzędy 

Ksiądz mówi: tak pięknie, oby tak dalej, chwytając mnie za łokieć. Całe życie nie spodziewałem się po nim czegoś więcej niż proboszczowskiej mechaniki, a tu proszę. I jeszcze po drodze z kościoła tańczące w powietrzu synogarlice.

Pierwsze fantazje

Zawsze, gdy radosnej zabawie towarzyszy X, pozwala uwolnić wyobraźnię. To dzięki fantazji i marzeniom życie staje się barwne i fascynujące. X jest najlepszym zaproszeniem, by razem wyruszyć w magiczną podróż do krainy marzeń. (przepisane z etykiety; X, szampan piccolo, matka wszystkich nałogów).

Pierwsze espresso tego dnia

Garwolin Sunday Night taki przydrożny bar route seventeen. kiedy już oczy przyzwyczają się do połyskujących para za parą świateł (i to dzikie wyprzedzanie na trzeciego na dzikim wschodzie) tutaj odpoczniemy mówię do A. ten jazgot i tłum. wydają hamburgery i podają kawę i miłość jest i ojcowie z dziećmi na kolacji i frytkach i elegancko ubrane żony z kanapkami drwala i do wyboru zabawki monster high i poproszę dwie kawy i melodia nad pisuarem. zajmujemy miejsce a tłum przelewa się między nami w pantoflach sukienkach zimowych kurtkach i modnych sweterkach. to jest życie pomyślałem. tak właśnie wygląda życie (15.03.2015).

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s