Dz.U. Pictures presents „Jak powstrzymać ślub”

(źródło: svt.se)

Premiera światowa. Arcydzieło hipsterskiej kinematografii: banalna w sumie historyjka zostaje ubrana w pretensjonalne dialogi, wymyślne artefakty (nawet chomik miał na imię Franz ku czci Kafki) oraz eksperymentalną formę. Tym razem śmiały eksperyment polegał na zrealizowaniu filmu w trakcie podróży pociągiem Malmö – Sztokholm, czyli w ciągu 5 godzin 17 minut.

Ten śmiały eksperyment pociągał przykre, dla autora bloga, konsekwencje. Pociąg trząsł, kamera latała i jeszcze w swym locie przesuwała się od twarzy nr 1 do zbliżenia twarzy nr 2. Autorowi bloga zrobiło się niedobrze. Chcę wymiotować – powiedziała bohaterka filmu, jadąca pociągiem. Chcę wymiotować – pomyślał autor bloga i spędził następną godzinę w fotelu, siłą woli powstrzymując chorobę lokomocyjną. Było tak źle, że scena erotyczna w trzęsącym się pociągu, jeszcze bardziej roztrzęsła trzewia autora bloga. Ach, jak było niedobrze!

Toteż bardzo się zdziwił autor bloga, gdy wyszedł skołowany z seansu, a A. stwierdziła, że jej się podobało. Autor bloga tymczasem marzył o świeżym powietrzu. Był głodny, zły i niezadowolony z filmowego wyboru.

Słowa klucze: krem do szorstkich łokci, dworzec główny w Sztokholmie

(3,0/1,0)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s