Autora bloga myśl nieoswojona

Autor bloga włącza się do debaty publicznej. Śniło mu się, że krytykował własny rząd w prasie jakiejś republiki bananowej. Wyrzuty sumienia jego, przyszłego rzeczywistego tajnego radcy dworu, nie dawały mu wstać do pracy.

Dlatego też autor bloga postanowił pochwalić ministra spraw zagranicznych, że wreszcie przemówił i powiedział, co już dawno powinno zostać powiedziane, a przez co apopleksji i ślinotoku dostają byli i obecni wyznawcy Jarosława Wybawcy. Oglądanie ich ślinotoku jest miodem na autora bloga obolałe serce.

Niemniej największy cios zadał wyznawcom Jarosława Wybawcy niejaki Joseph Ratzinger, który – warto zwrócić uwagę, że to Niemiec! – okazał się nie być katolikiem, popierając abolicję. A co udowodnił Jarosław Wybawca – wzór katolika jak metr z Sèvres, prawdziwy polski katolik karę śmierci popiera, ba własnoręcznie by zapadnię otworzył, stos podpalił, spust nacisnął. Tutaj (dla dorosłych) można zobaczyć jaka to dla prawdziwego katolika przyjemność. (A w wolnych chwilach prawdziwy polski katolik jeszcze się nauczaniem papieskim, prawdziwego papieża, podeprze lub podetrze.)

Od spisku niemieckiego, od kodeksu łagodnego, od Berlina Wschodniego i Zachodniego, Ciebie prosimy! – Wybaw nas, Jarosławie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s